Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

E-BOOK

Nocne pobudki, podrapane meble, szukanie atencji akurat wtedy, gdy pracujesz w trybie home office… Brzmi znajomo? Spokojna głowa, przeKocie. Z wyzwaniami życia z kotem mierzy się niemal każdy koci Opiekun i wiemy, że nie zawsze łatwo sobie z nimi poradzić. Jeśli: 

- Chcesz stworzyć ze swoim kotem relację opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i zrozumieniu,

- Pragniesz poznać potrzeby Twojego kota i zrozumieć “o czym on do mnie miauczy?”,

- Chcesz odkryć tajemnicze powody, dla których 4 nad ranem jest zdaniem Twojego kota najlepszą godziną na pobudkę,

- A może marzysz o tym, żeby uwolnić swoją kanapę od niszczycielskiej mocy kocich pazurów?

Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Sięgnij po ebook “Zostań zaklinaczem kotów. Jak zrozumieć kocią komunikację i dogadać się ze swoim kotem?” i otwórz wrota do lepszej komunikacji ze swoim pupilem.

Dzięki ebookowi dowiesz się m.in.: 

- W jaki sposób Twój kot próbuje z Tobą rozmawiać?

- Dlaczego ważne jest, by Twój kot był pewny siebie?

- Po czym poznać, że Twój kot wysyła sygnały ostrzegawcze i kiedy musisz na nie zareagować?

- Czym są zachowania “niepożądane” i jak wyłączyć je z repertuaru zachowań Twojego kota?

- Jak przystosować mieszkanie do kocich potrzeb, dopasować codzienną rutynę kota do Twojego planu dnia i zsynchronizować godzinę pobudki i snu?

- Jak bawić się z kotem, żeby się nie nudzić? Jak zadbać o kota, który zostaje sam w domu?

- Czy decyzja o wprowadzeniu drugiego kota jest dobrym pomysłem? 

- Jak odzwyczaić kota od pobudek o 4 nad ranem? 

… a to dopiero początek. Ebook “Zostań zaklinaczem kotów. Jak zrozumieć kocią komunikację i dogadać się ze swoim kotem?” to 49 stron łatwej do przyswojenia, skondensowanej wiedzy opartej na praktycznych przykładach i doświadczeniach z codziennego życia kocich Opiekunów. 

Zostań Opiekunem na medal, podejmij wyzwania, jakie stawia przed Tobą Twój kot, przełam bariery komunikacyjne i popraw Waszą relację. 100% satysfakcji z życia z kotem jest w zasięgu Twojej ręki.

Komunikacja z kotami to dla Ciebie czarna magia? Nie wiesz, co oznaczają kocie serenady o 4 nad ranem i jaki jest wspólny mianownik strąconego ze stołu kubka, pogryzionej paprotki i podrapanej kanapy? A może zawsze obawiasz się powrotu z pracy i chaosu, jaki zastaniesz w salonie? Spokojnie - i Ty możesz zostać zaklinaczem kotów. Sekret tkwi w zrozumieniu i komunikacji, a dzięki ebookowi ogarniesz je bez problemu. 

- Dowiedz się jak budować i wzmacniać relację ze swoim kotem, 

- Przeanalizuj mowę ciała Twojego kota i naucz się rozpoznawać sygnały, jakie wysyła w Twoim kierunku,

- Zapoznaj się z najczęściej spotykanymi przez Opiekunów wyzwaniami z życia z kotami i sprawdź, jak szybko możesz je rozwiązać. 

Jeśli masz kłopoty z dogadaniem się z własnym pupilem, nie czekaj aż sytuacja stanie się nie do zniesienia - poznaj tajniki kociej komunikacji już teraz i zacznij działać. 

49 stron wypakowanych wiedzą i praktycznymi wskazówkami z zakresu kociej komunikacji, organizacji domowej przestrzeni z myślą o kocich potrzebach, zaspokajania kocich potrzeb łowieckich, oraz pomysłów na zwalczenie nudy w kocim życiu, 

- 5 przykładów kocich problemów wraz ze skutecznymi sposobami ich rozwiązywania, 

- plakat “Kocia mowa ciała”, dzięki któremu z łatwością przeanalizujesz sposoby, jakimi komunikuje się z Tobą Twój kot,

- 4 pomysły DIY na zabawę z kotem, dzięki którym pogłębisz Waszą relację i wykorzystasz przedmioty, które masz już w domu - mówimy TAK pomysłom less waste. 

Chcesz, aby Twoje relacje z kotem weszły na zupełnie nowy poziom? Sięgnij po najnowszy ebook “Zostań zaklinaczem kotów. Jak zrozumieć kocią komunikację i dogadać się ze swoim kotem?”, poznaj tajniki kociej komunikacji i wypracuj ze swoimi futrami kompromisy na miarę przeKociego Opiekuna.

Poradnik jest sprzedawany w wersji elektronicznej (PDF) - po opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail i Twój ebook będzie natychmiast dostępny do pobrania na komputerze, tablecie lub telefonie.

Poradnik “Zostań zaklinaczem kotów. Jak zrozumieć kocią komunikację i dogadać się ze swoim kotem?” powstał pod redakcją naszej teamowej ekspertki od kotów - Pauliny Klareckiej, dla której koty są pasją nie tylko na potrzeby pracy zawodowej w myKotty. Dzięki wielu godzinom spędzonym na webinarach, zjedzonych na kocich książkach i materiałach, a także poświęconych jej własnej kotce - Tosi, Paulina nieustannie zgłębia swoją wiedzę o potrzebach futer i Opiece nad nimi. 

Tematy zawarte w poradniku opieramy zarówno o zdobytą wiedzę, osobiste doświadczenia całego teamu myKotty z naszymi kotami, jak i historie, które Wy - przeKoty, opowiedzieliście nam przez ostatnie 10 lat działalności myKotty. To treści od Opiekunów, dla Opiekunów, tworzone z myślą o bezpieczeństwie i pełni szczęścia Waszych futer.

Jesteśmy głęboko przekonani, że zaprezentowane w poradniku konkretne przykłady, doświadczenia i wskazówki spełnią Twoje oczekiwania i pomogą Ci dogadać się z Twoim kotem. Jeśli jednak Twój koci przyjaciel strzeli focha, obróci się na łapce i nie poczuje większej miłości, opieki, zrozumienia i chęci współpracy z Tobą, czyli najlepszym kocim Opiekunem, to nie wahaj się i napisz do nas, a zwrócimy Ci każdą wydaną złotówkę na poradnik.

Po prostu, po kociemu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel