Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

E-BOOK

KUP TERAZ >

Szczęśliwy kot, to zdrowy kot, a zdrowy kot, to spokojny Opiekun - to zależność prosta niczym kocie wibrysy! Wiemy jednak, przeKocie, że życie z futrami nie zawsze jest usłane kocimiętką, a opieka nad kotami ma swoje wyzwania. Na szczęście na niektóre z nich możesz się przygotować. Jeśli: 

- chcesz pamiętać o wszystkich zalecanych profilaktycznych badaniach i szczepieniach, które warto wykonać u zdrowego kota;

- zastanawiasz się jakie informacje przygotować przed wizytą w gabinecie weterynaryjnym; 

- zabiegi pielęgnacyjne takie jak czesanie, obcinanie pazurków czy mycie kocich zębów są dla Ciebie wyzwaniem; 

- chcesz jak najlepiej przygotować się do każdego etapu życia Twojego kota; 

Odpowiedzi czekają w zasięgu Twojej łapy. Ebook “W zdrowym ciele zdrowy kot - zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego futra” wypełniliśmy cennymi wskazówkami i najważniejszymi informacjami dla Wszystkich przeKocich Opiekunów, którzy zdrowie i dobre samopoczucie swoich futer stawiają na pierwszym miejscu. Pokaż swoim kotom, że mogą na Ciebie liczyć.

“Gdy do naszej rodziny dołączył młody kocur, wszystkie informacje o profilaktyce, pielęgnacji i generalnie o Opiece wyszukiwaliśmy w sieci, wśród znajomych, u lekarzy weterynarii. Często zdarzały się jednak sprzeczne komunikaty lub zbyt skomplikowane porady, które trudno nam było zapamiętać i przełożyć na codzienne życie z kotem. Zebranie kluczowych informacji w jednym poradniku to świetny pomysł, który ułatwił nam nawigowanie życia z młodym, futrzastym wulkanem energii.”

KUP TERAZ >

W tym ebooku znajdziesz m.in.: 

- krótki przewodnik po objawach, które mogą wskazywać na złe samopoczucie kota; 

- wskazówki jak przygotować się do wizyty w gabinecie weterynaryjnym i jakie informacje zebrać przed rozmową z lekarzem weterynarii; 

- podstawy kociego SPA, czyli niezbędnik każdego przeKociego Opiekuna chcącego jak najlepiej zadbać o pielęgnację swojego kota w domowych warunkach; 

- przegląd zmian i charakterystycznych zachowań, jakie pojawiają się na różnych etapach życia kota; 

- listę profilaktycznych badań must-have oraz szczepień, również w formie praktycznego kalendarza, dzięki któremu nie zapomnisz o zaplanowaniu kolejnych wizyt w gabinecie;

KUP TERAZ >

A to jeszcze nie wszystko! Poradnik “W zdrowym ciele zdrowy kot - zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego futra” to solidna dawka wiedzy zebrana na 13 stronach w łatwej do przyswojenia formie. Zostań Opiekunem na medal, poznaj najważniejsze potrzeby i wyzwania życia z kotami i naucz się jeszcze lepiej rozumieć co mówi do Ciebie Twój kot. Poradnik stanowi doskonałe uzupełnienie dla tematów zawartych w ebooku: “Zostań zaklinaczem kotów. Jak zrozumieć kocią komunikację i dogadać się ze swoim kotem?”

KUP TERAZ >

Poradnik jest sprzedawany w wersji elektronicznej (PDF) - po opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail i Twój ebook będzie natychmiast dostępny do pobrania na komputerze, tablecie lub telefonie.

Poradnik “W zdrowym ciele zdrowy kot - zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego futra” powstał pod redakcją naszej teamowej ekspertki od kotów - Pauliny Klareckiej, dla której koty są pasją nie tylko na potrzeby pracy zawodowej w myKotty. Dzięki wielu godzinom spędzonym na webinarach, zjedzonych na kocich książkach i materiałach, a także poświęconych jej własnej kotce - Tosi, Paulina nieustannie zgłębia swoją wiedzę o potrzebach futer i Opiece nad nimi. 

Tematy zawarte w poradniku opieramy zarówno o zdobytą wiedzę, osobiste doświadczenia całego teamu myKotty z naszymi kotami, jak i historie, które Wy - przeKoty, opowiedzieliście nam przez ostatnie 10 lat działalności myKotty. To treści od Opiekunów, dla Opiekunów, tworzone z myślą o bezpieczeństwie i pełni szczęścia Waszych futer. 

Poradnik “W zdrowym ciele zdrowy kot - zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego futra” nie stanowi podstawy do samodzielnego diagnozowania stanu zdrowia kotów. Jego treść może posłużyć jako wskazówka dla kocich Opiekunów chcących zadbać jak najlepiej o swoich pupili oraz motywacja do wdrożenia profilaktycznych badań i wizyt kontrolnych w gabinecie weterynaryjnym - to dzięki nim Twój kot ma szansę pozostać w najlepszej formie jak najdłużej.

Jesteśmy głęboko przekonani, że zaprezentowane w poradniku konkretne przykłady, doświadczenia i wskazówki spełnią Twoje oczekiwania i pomogą Ci jeszcze lepiej zadbać o dobre zdrowie i samopoczucie Twojego kota. Jeśli jednak Twój koci przyjaciel nie polubi się ze szczotką, za nic będzie miał zalecenia regularnych wizyt w gabinecie weterynaryjnym i stanowczo odmówi stawienia się na coroczny przegląd stanu uzębienia, nie wahaj się i napisz do nas, a zwrócimy Ci każdą wydaną złotówkę na poradnik.

Po prostu, po kociemu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel