Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZABAWKA KUNGFU

KungFu Cat Toy to zabawki - kopacze, które uwolnią instynkt łowiecki Twojego kociego wojownika niczym Bruce Lee swoją energię w słynnych pompkach na jedynie dwóch palcach. Wiemy, że w każdym kocie drzemie tajemna, nieokiełznana moc, którą aktywują w towarzystwie ulubionej zabawki. Z KungFu poznasz swojego kota z zupełnie nowej strony.

Zabawka KungFu Cat Toy powstała z myślą o najbardziej ciekawskich kotach, które nie potrafią usiedzieć w miejscu i czują ciągłą potrzebę odkrywania czegoś nowego. Dla futer, które uwielbiają kopać, drapać, podgryzać i polować, a gdy już złapią swoją ofiarę, nie opuszczają jej nawet na chwilę. To prawdziwa gratka dla domowych tygrysów, które do tej pory ukrywały swoje umiejętności w zakresie wschodnich sztuk walki - nawet przed Wami:)

Zabawka KungFu Cat Toy to nie jest zwykły kopacz. Unikalne połączenie rzemyków i naturalnych ziół pobudza kota do zabawy - w KungFu upchnęliśmy najlepszy towar w mieście, aby obudzić w Twoim kocie energię do zabawy na jeszcze dłużej. Oryginalny kształt pochylonego kota sprawia i optymalny rozmiar zabawki sprawiają, że w zabawę zaangażowane będą nie tylko przednie, ale i tylne łapy. Na siłowni myKotty ćwiczymy nogi i klatę jednocześnie!

Do produkcji wypełnienia zabawki KungFu użyliśmy wyłącznie naturalnych, nie uzależniających ziół: kocimiętki i waleriany. Choć koty reagują na nie pobudzeniem i nowo obudzoną energią do zabawy, odstawienie aromiautycznych ziół nie wpłynie negatywnie kocie zachowanie. Co więcej, czasowe przerwy od zabawki mogą sprawić, że kolejny powrót do KungFu będzie jeszcze większym hitem. W kocim świecie dobrej zabawy nigdy za wiele, a jak wszyscy wiemy - RUCH TO ZDROWIE!

KungFu to zabawka prawdziwie wielofunkcyjna. W zabawach solowych może posłużyć jako klasyczny kopacz, lekka zabawka do przenoszenia w zębach, podrzucania i podgryzania, a po zabawie także jako poduszka, przy której aromacie Twój kot ułoży się do snu. 

Zabawa z Opiekunem? KungFu sprawdzi się w tej roli równie dobrze - złap za “ciało” zabawki i wymachuj rzemykami, prowadząc je po drapaku lub ukrywając pod kocem. Pościg za zabawką i możliwość polowania na ruchomy, uciekający cel budzi w kotach naturalne instynkty łowieckie i powinien stanowić podstawowy element codziennej zabawy z kotem. 

Pamiętaj, aby po skończonej zabawie zawsze nagrodzić kota smakołykiem bądź pełnym posiłkiem, zamykając prawidłowo cykl łowiecki. To przepis na przeKocie szczęście! 

Projektując kocie produkty bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Czy koty polubią nową zabawkę? Czy chętnie sięgną po nią w zabawie solowej i z Opiekunem? Czy mieszanka kocimiętki i waleriany dostarczy kotu odpowiednią dawkę endorfin? Wszystkie te aspekty są niesamowicie ważne, ale jest jedna, nadrzędna kwestia, do której w myKotty przywiązujemy ogromną wagę. Nie możemy przecież oddać produktu w kocie łapy nie upewniając się wcześniej, że jest on w 100% BEZPIECZNY!

Zabawka KungFu została wykonana z miękkiego, wytrzymałego materiału - 100% naturalnej bawełny, dzięki której KungFu pozostaje bezpieczny dla kota i w pełni gotowy na szaleństwa podczas zabawy. Obszycie zabawki zaplanowaliśmy z myślą o intensywnej zabawie - KungFu wytrzymuje w starciu z zębami i pazurami, podczas kopania, drapania, gryzienia i szarpania za rzemyki. Pod niepozorną sylwetką kota z logo myKotty drzemie siła prawdziwego mistrza sztuk walki.  

Aby zapewnić zabawce odpowiednią masę i optymalną formę sprzyjającą fanom kopania, całość wypełniliśmy syntetycznym wypełnieniem - lekkim, trwałym i utrzymującym kształt zabawki. Wnętrze wzbogaciły dodatkowo suszone zioła - kocimiętka i waleriana, za których kombinacją szaleją wszystkie koty. To najlepszy towar w mieście

Gdy stawką jest bezpieczeństwo kotów, nie idziemy na kompromisy. W produkcji zabawek KungFu korzystamy wyłącznie z bezpiecznych materiałów - 100% bawełny, naturalnych rzemyków, a także farb do nadruków atestowanych pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci, a zatem w pełni bezpiecznych dla kotów oraz ludzi.

Dbałość o bezpieczeństwo kotów przekłada się w myKotty bezpośrednio na działania dla bezpieczeństwa środowiska. W produkcji zabawki KungFu korzystamy ze 100% bawełny oraz trwałego wypełnienia syntetycznego - materiałów, które zapewnią maksymalną żywotność zabawki.

KungFu powstaje w duchu filozofii LESS WASTE - w produkcji wykorzystujemy każdy kawałek materiału, aby ograniczyć odpady do minimum, a dodatkowo skupiamy się na produkcji lokalnej i tworzymy w Polsce, z pozyskiwanych lokalnie materiałów. Brak konieczności transportu zabawek czy materiałów z dalekich krajów sprawia, że w myKotty nie generujemy zbędnego śladu węglowego.

Zabawka KungFu nie spełniła Twoich oczekiwań? Nic się nie martw przeKocie - to nie KOTniec świata. W myKotty masz gwarantowane prawo do zwrotu w przeciągu 100 dni od zakupu i co ważne - bez zbędnych pytań i komplikacji. Wszelkie formalności bierzemy na siebie, zorganizujemy kuriera i zapłacimy za niego. 

Zerknij w nasze proste zasady zwrotów i reklamacji, aby dowiedzieć się więcej, lub skontaktuj się z nami drogą mailową, telefoniczną lub w mediach społecznościowych - pomożemy, doradzimy, a jeśli będzie taka potrzeba, zabawkę od ręki zwrócimy lub wymienimy na nowy. 

Po prostu, po kociemu!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel