Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

VIGO

Drapak VIGO zaspokaja trzy najważniejsze potrzeby w życiu każdego kota: drapania, spania i zabawy. To nasz najbardziej wytrzymały, ergonomiczny i solidny drapak. VIGO umożliwia kotom komfortowe zaparcie się tylnymi łapkami podczas drapania, które wpływa na zdrowie i kondycję kocich pazurków. 

Dzięki solidnej konstrukcji, 2,5 kg masy własnej i udźwigowi do 90 kilogramów, VIGO to idealne miejsce do ćwiczeń, kocich szaleństw i wylegiwania się, nawet dla turbo dużych kotów. Spełniając tak kluczowe elementy codziennej kociej rutyny, VIGO zapewnia Twojemu pupilowi lepsze samopoczucie i pełnię szczęścia.

Drapanie to naturalny element kociej codzienności, dzięki któremu koty znaczą swój teren, ostrzą pazurki, przeciągają się i bawią. Podążając za naturą, chętnie wybierają sofy, kanapy, czy też fotele, gdzie z kocią pasją oddają się instynktowi drapania. Koty uwielbiają tekturę myKotty i intuicyjnie z niej korzystają - VIGO to najlepszy powód, aby Twój kot zostawił kanapę w spokoju.

Do produkcji drapaków myKotty wybraliśmy tekturę z najlepszymi parametrami technicznymi, dbając o najwyższą jakość i trwałość drapaków. I koty to doceniają! Gęsto ułożone warstwy wysokiej jakości tektury falistej, miękka niczym zamsz powierzchnia, duża przestrzeń do drapania, solidna konstrukcja wytrzymała na kocie szaleństwa i możliwość odwrócenia VIGO do góry nogami sprawiają, że drapak pozostanie z Twoim kotem na długo.

Wydłuż dwukrotnie żywotność drapaka VIGO dzięki możliwości odwrócenia go do góry nogami. Sylwetkę VIGO opracowaliśmy tak, aby nawet po odwróceniu drapak był stabilny, ergonomiczny i idealny do drapania, odpoczynku i zabawy.

Wszyscy wiemy, jak ostra potrafi być krawędź kartki papieru. Dlatego projektując VIGO postawiliśmy sobie priorytetowy cel: bezpieczeństwo kocich łapek. Wprowadziliśmy unikalną technologię obróbki tektury, dzięki której uzyskaliśmy niewiarygodnie gładką powierzchnię przypominającą w dotyku zamsz. Połączyliśmy pozornie dwie sprzeczne funkcjonalności: 35.520 perfekcyjnych otworków do ostrzenia pazurów z idealnie bezpieczną zamszową powierzchnią do spania  i zabawy. 

Gdy stawką jest bezpieczeństwo kotów, nie idziemy na kompromisy. Do produkcji używamy wyłącznie 100% naturalnej tektury falistej oraz bezpiecznego i certyfikowanego kleju przeznaczonego do kontaktu z żywnością, dzięki czemu drapak VIGO jest całkowicie bezpieczny i nietoksyczny dla kotów i ludzi.

Do stworzenia VIGO wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości tekturę falistą, jednak nawet ona wymaga odpowiedniego wykończenia, aby wyeliminować charakterystyczną dla ciętej tektury ostrość. W myKotty stosujemy więc własną, unikatową metodę wykończenia i wygładzania powierzchni drapaków - to dzięki niej tektura pozostaje przyjemna i miękka w dotyku, niczym zamsz.

Efekt? VIGO jest uwielbiany przez koty już od pierwszego drapnięcia. Jego powierzchnia jest gładka, pozbawiona ostrych krawędzi i nie drażni delikatnych kocich łapek - idealne rozwiązanie podczas drapania, zabawy i kocich drzemek.

Jesteśmy w 100% polską firmą. Drapaki myKotty produkujemy w Polsce, z pozyskiwanych lokalnie materiałów, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad ich jakością i bezpieczeństwem dla kotów. Stawiając na produkcję w Polsce wspieramy rodzimy rynek, a przy okazji nie generujemy zbędnego śladu węglowego na transport materiałów z dalekich miejsc na świecie. A Ty masz pewność, że w łapki Twojego kota trafia sprawdzony, przetestowany i bezpieczny produkt.

VIGO to drapak z naturalnej tektury falistej - ekologicznego materiału, który pokochały wszystkie koty. Nie stosujemy dodatkowych barwników ani aromatów, dlatego VIGO jest całkowicie naturalny i bezpieczny, dla kotów i środowiska. 

VIGO dba o środowisko także swoim opakowaniem. Jak wszystkie drapaki myKotty, VIGO podróżuje do kocich użytkowników w kartonach z naturalnej tektury falistej, zabezpieczony dodatkową warstwą tektury falistej, a same kartony zaklejamy papierową taśmą. I to wszystko, zgodnie z filozofią LESS WASTE. Opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu, choć zapewniamy, że koty nie będą chciały łatwo oddać tak zacnego kartonowego lokum.

Drapak VIGO to prawdziwy mocarz - największy strongman wśród drapaków myKotty. Nie straszne mu intensywne sesje drapania, skoki z wysokości i zwariowane kocie pomysły. To drapak dla kotów o najwyższych wymaganiach. Wygodny, wytrzymały, a przy tym stylowy i minimalistyczny. Bo Twój kot zasługuje na swoją prywatną siłownię a Ty na wyjątkowe kocie akcesoria dopasowane do Twoich wnętrz.

Kochamy minimalizm, dlatego projektując VIGO postawiliśmy na 4 uniwersalne warianty kolorystyczne: biały, czarny, szary i brązowy, pasujące idealnie do każdego wnętrza. Wierzymy, że prostota jest najważniejsza.

Kupując drapak VIGO nie ryzykujesz! 

W myKotty wierzymy, że drapak VIGO zmieni świat Twojego kota, dlatego dajemy Ci aż 100 dni na testy! A jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że VIGO nie zawrócił w głowie Twojego kota - to nie KOTniec świata. W myKotty masz gwarantowane prawo do zwrotu w przeciągu 100 dni od zakupu i co ważne - bez zbędnych pytań i komplikacji. Wszelkie formalności bierzemy na siebie, zorganizujemy kuriera i zapłacimy za niego. 

Zerknij w nasze proste zasady zwrotów i reklamacji, aby dowiedzieć się więcej, lub skontaktuj się z nami drogą mailową, telefoniczną lub w mediach społecznościowych - pomożemy, doradzimy, a jeśli będzie taka potrzeba, drapak od ręki zwrócimy lub wymienimy na nowy. Po prostu, po kociemu!

1. CZY DRAPAKI MYKOTTY SĄ PRODUKOWANE W POLSCE? 

Oczywiście! Cała produkcja drapaków odbywa się w Polsce, z wykorzystaniem najwyższej jakości tektury falistej kupowanej bezpośrednio od polskich producentów. 

2. CZY TEKTURA W DRAPAKACH JEST BEZPIECZNA DLA KOTÓW?

Jak najbardziej! Gdy stawką jest bezpieczeństwo kotów, nie idziemy na kompromisy. Tworząc drapaki wybieramy wyłącznie wysokiej jakości tekturę falistą pozyskiwaną od sprawdzonych, polskich dostawców. Tektura jest niebielona, wolna od szkodliwych substancji i w pełni naturalna. W związku z tym drapaki są bezpieczne dla kotów zarówno podczas drapania, jak i ocierania się pyszczkiem czy przypadkowego podgryzania. Pamiętaj: bez względu na to, od kogo kupisz drapak dla swojego pupila, zawsze sprawdź kraj pochodzenia oraz materiały, z jakich został drapak wykonany. Takie detale mają bezpośredni wpływ na zdrowie Twojego kota. Bądź przeKotem - wybieraj świadomie. 

3. CZY KLEJ UŻYWANY W DRAPAKACH MYKOTTY POSIADA CERTYFIKATY? 

Tak. Aby stworzyć produkty w 100% bezpieczne dla kocich użytkowników, do klejenia naszych drapaków stosujemy tylko i wyłącznie certyfikowane kleje zakupione w polskiej firmie, przeznaczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu masz 100% pewności, że drapanie, zabawa, a nawet podgryzanie drapaka są bezpieczne dla zdrowia i życia Twojego kota. 

4. JAK DBAMY O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ DRAPAKÓW MYKOTTY? 

W myKotty wierzymy, że drapak z tektury falistej może przetrwać z kotem dłużej, niż kilka tygodni. Na każdym etapie tworzenia naszych produktów robimy wszystko, aby drapaki były najbardziej wytrzymałe i służyły kotom jak najdłużej. Wybieramy wyłącznie najwyższej jakości tekturę i certyfikowany klej. Maksymalizujemy ilość tektury przypadającej na każdy drapak, aby cała konstrukcja była zbita i solidna. Nie oszczędzamy na materiałach. Efekt? Drapaki myKotty żyją z Waszymi kotami od kilku miesięcy do nawet kilku lat! 

5. JAK PAKUJEMY NASZE DRAPAKI?

Bezpiecznie i ekologicznie - to miks w 100% w stylu myKotty. Wszystkie drapaki są zawinięte warstwą zabezpieczającej tektury (którą koty mogą wykorzystać do drapania i zabawy), a następnie ciasno umieszczone w kartonowym pudle, tak aby nie przemieszczały się podczas transportu. Nasze kartonowe opakowania są solidnie wykonane, dzięki czemu drapak nie obija się w podróży, a gdy dotrze do Twojego domu, opakowanie może posłużyć jako skrytka dla kota - z doświadczenia wiemy, że żaden kot się jej nie oprze. 

6. JAK SZYBKO DOSTARCZYMY TWÓJ DRAPAK? 

W trybie błyskawicy! W końcu kotki nie mogą czekać zbyt długo na swój nowy drapak. Zamówienia realizujemy do 24 godzin od momentu opłacenia zamówienia, a jeśli przeKurierom dopiszą dobre wiatry, nowy drapak dotrze pod pazurki Twojego kota w ciągu jednego dnia roboczego. Sprawdź to na własną łapę!  

7. CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ ZAMÓWIONY PRODUKT? 

Wierzymy, że drapaki myKotty zmienią świat Twojego kota, dlatego dajemy Ci aż 100 dni na testy! A jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że to nie ta bajka - to nie KOTniec świata. W myKotty masz gwarantowane prawo do zwrotu w przeciągu 100 dni od zakupu i co ważne - bez zbędnych pytań i komplikacji. Wszelkie formalności bierzemy na siebie, zorganizujemy kuriera i zapłacimy za niego.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel