Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Witaj w przeKocim FAQ z myKotty!

Masz pytania/wątpliwości dotyczące naszych produktów, marki lub zakupów w sklepie internetowym? Sprawdź najczęściej zadawane pytania, a jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, uderzaj do nas śmiało w mediach społecznościowych lub na e-mail mykotty@mykotty.pl

 

 

1. CZY DRAPAKI MYKOTTY SĄ PRODUKOWANE W POLSCE? 

Oczywiście! Cała produkcja drapaków odbywa się w Polsce, z wykorzystaniem najwyższej jakości tektury falistej kupowanej bezpośrednio od polskich producentów.

 

 

2. CZY KLEJ UŻYWANY W DRAPAKACH MYKOTTY POSIADA CERTYFIKATY? 

Tak. Aby stworzyć produkty w 100% bezpieczne dla kocich użytkowników, do klejenia naszych drapaków stosujemy tylko i wyłącznie certyfikowane kleje zakupione w polskiej firmie, przeznaczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu masz 100% pewności, że drapanie, zabawa, a nawet podgryzanie drapaka są bezpieczne dla zdrowia i życia Twojego kota.

 

 

3. JAK SPRAWIĆ, ABY KOT CIESZYŁ SIĘ DRAPAKIEM MYKOTTY JAK NAJDŁUŻEJ?

Aby LUI, VIGO i TOBI przeżyły pod łapami Twojego kota jak najdłużej, zadbaj o wyeliminowanie czynników potencjalnie ryzykownych: 

- unikaj kontaktu z źródłami ognia, wilgocią, wodą i środkami chemicznymi, 

- zawsze ustawiaj drapaki na stabilnym podłożu, 

- nasze drapaki dogadują się najlepiej, gdy pracują solo - nie ustawiaj ich jeden na drugim i nie wkładaj drapaka VIGO do środka LUI.

 

4. JAK PRAĆ LEGOWISKA I POSZEWKI MYKOTTY? 

Zabrudzenia na legowisku? Bez obaw! Zarówno poszewki, jak same poduszki mogą być prane, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności - niskiej temperatury, delikatnych środków piorących i naturalnego suszenia (poduchę można wrzucić na niskie obroty do suszarki bębnowej). 

 

 

5. SPOSOBY PŁATNOŚCI NA MYKOTTY.PL 

Za produkty myKotty w naszym sklepie internetowym zapłacisz na kilka sposobów: 

- przelewem na numer konta bankowego PL11 1140 2004 0000 3502 7791 1613,

- kartami kredytowymi Maestro i VISA - karta kredytowa zostaje obciążona w momencie dokonania płatności,

- za pośrednictwem serwisu PayPal,

- za pośrednictwem serwisu IdoPay oraz PayU,

- za pobraniem.

 

6. ZWROT PRODUKTÓW MYKOTTY - 100 DNI NA PRZEKOCIE TESTY 

Wierzymy, że drapaki myKotty zmienią świat Twojego kota, dlatego dajemy Ci aż 100 dni na testy! A jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że to nie ta bajka - to nie KOTniec świata. W myKotty masz gwarantowane prawo do zwrotu w przeciągu 100 dni od zakupu i co ważne - bez zbędnych pytań i komplikacji. Wszelkie formalności bierzemy na siebie, zorganizujemy kuriera i zapłacimy za niego.Pełen regulamin zwrotów znajdziesz pod linkiem: https://www.mykotty.pl/Odstapienie-od-umowy-cterms-pol-102.html

 

7. JAK SZYBKO DOSTARCZYMY TWÓJ DRAPAK? 

W trybie błyskawicy! W końcu kotki nie mogą czekać zbyt długo na swój nowy drapak. Zamówienia realizujemy do 24 godzin od momentu opłacenia zamówienia, a jeśli przeKurierom dopiszą dobre wiatry, nowy drapak dotrze do łap Twojego kota w 1-2 dni roboczych.

 

8. JAK SZYBKO ZUŻYWAJĄ SIĘ DRAPAKI MYKOTTY?

Długość życia drapaków myKotty zależy od kilku czynników, m.in. liczby kotów, intensywności użytkowania, stylu drapania, a także przycinania lub nie kocich pazurków. Drapaki LUI i VIGO są dwustronne, dla dwukrotnie dłuższej przyjemności z użytkowania i standardowo powinny wytrzymać z kotem od 6-12 miesięcy, ale od wielu przeKotów wiemy, że potrafią przeżyć znacznie dłużej! 

O długości życia drapaków z tektury falistej dowiesz się więcej na naszym blogu: https://blog.mykotty.pl/2019/10/15/drapak-tekturowy/

 

9. CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ SPERSONALIZOWANY DRAPAK/LEGOWISKO? 

Niestety, nie oferujemy możliwości personalizacji naszych produktów. Drapaki dostępne są w 4 wariantach kolorystycznych, a legowiska i poszewki na legowiska w 6 klasycznych kolorach oddających perfekcyjnie styl i minimalizm, który w myKotty uwielbiamy.

 

10. CZY DRAPAK MYKOTTY UDŹWIGNIE MOJEGO KOTA?

To oczywiście zależy od wagi i poziomu energii kociego użytkownika oraz modelu drapaka! 

- Drapak VIGO udźwignie do 90 kg obciążenia, 

- Drapak LUI zniesie max. 15 kg obciążenia, 

- Drapak TOBI przyjmie na swoje barki do 10 kg obciążenia. 

Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku drapaka LUI, ze względu na pustą przestrzeń wewnętrzną, kocie skoki z wysokości czy przypadkowe oparcie się Opiekuna mogą spowodować uszkodzenia konstrukcji nawet przy mniejszym obciążeniu.  

 

11. CO ZROBIĆ KIEDY KOT NIE JEST ZAINTERESOWANY NOWYM PRODUKTEM?

To rzadki przypadek, ale oczywiście - koty potrafią być nieprzewidywalne i pokręcić wąsem zanim lepiej poznają się z nowym drapakiem, legowiskiem lub zabawką. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, które mogą przyspieszyć bieg wydarzeń: 

- Eksperymentuj: ustaw drapak lub legowisko tam, gdzie kot przebywa najczęściej, a jeśli wciąż nie wykazuje zainteresowania nowym meblem - nie bój się go przestawiać. 

- Przełam lody: gdy kot potrzebuje drobnej zachęty, wykorzystaj zabawkę lub ulubione smakołyki, aby zwabić go na nowe legowisko bądź drapak.

- Postaw na naturalne wzmacniacze aromatu. Kocimiętka, waleriana, a może matatabi? W połączeniu z naturalnym zapachem tektury falistej podbiją serce każdego kota. 

Pamiętaj - najważniejsza jest cierpliwość i pozostawienie kotu czasu i przestrzeni na zapoznanie się z nowościami. Więcej pomysłów na oswojenie kota z nowymi akcesoriami znajdziesz także na naszym blogu: https://blog.mykotty.pl/2021/04/12/przekocie-faq-oswajamy-futrzaki-z-nowym-legowiskiem-drapakiem-i-kocim-wyposazeniem/

 

12. JAK ZŁOŻYĆ DOMEK MIA?

Bez obaw - choć konstrukcja MIA wygląda imponująco, jej składanie nie wymaga mistrzowskich zdolności origami. INSTRUKCJA składania domku, którą znajdziesz w opakowaniu oraz załączoną poniżej, to klucz do sukcesu poprawnego złożenia całej konstrukcji. 

Po czym poznać, że domek złożony jest prawidłowo? Jeśli postępowałeś zgodnie z instrukcją - połowa drogi już za Tobą. Drugą miarą sukcesu będzie wygląd domku: jeżeli ucho kota nadrukowanego wokół wejścia jest skierowane do góry - jesteś budowlanym geniuszem! Jeżeli ucho zezuje na boki lub na dół - wiedz, że coś poszło nie tak.

 

Podpowiedzi na temat składania domku MIA znajdziesz także tutaj: https://www.facebook.com/myKottypl/posts/3204349406469248

 

13. CZY DOMEK MIA UDŹWIGNIE MOJEGO KOTA?

Domek MIA zaprojektowaliśmy tak, aby był nie tylko fantastyczną skrytką dla Twojego kota, ale też purrfekcyjnym punktem obserwacyjnym z tarasem widokowym na dachu. Jeśli prawidłowo złożysz całą konstrukcję i umieścisz w środku dołączoną do zestawu matę tekturową (która dodatkowo wzmacnia stabilność domku), maksymalny udźwig domku MIA wyniesie nawet 15 kilogramów. 

Czy to kociak, czy rosły domowy tygrys - MIA powstała z myślą o kociej wygodzie, niezależnie od rozmiarów :)

 

 

14. CZY W DOMKU MIA ZMIEŚCI SIĘ MÓJ KOT?

Bez najmniejszego problemu! Wnętrze domku MIA jest przestronne, aby każdy kot mógł swobodnie wyciągnąć się, zwinąć w kłębek lub praktykować kocią jogę. W przypadku kotów o mniejszych gabarytach, MIA z powodzeniem ugości nawet 2 futrzanych kumpli.

 

15. CO ZROBIĆ JEŻELI ZŁOŻYŁAM/ŁEM DOMEK MIA NIEZGODNIE Z INSTRUKCJĄ?

Jeśli zauważysz, że podczas składania domku coś poszło nie tak i kot-inżynier zostawia na dokumentach wlepkę “GROZI ZAWALENIEM ⚠️ ”, prześledź dokładnie numerację zamków i spróbuj znaleźć swój błąd. 

Łączenia w domku MIA projektowaliśmy tak, aby solidnie siedziały w dedykowanych otworach, ale jeśli postarasz się rozłączyć je delikatnie, masz spore szanse naprawienia swojego błędu, a nawet całkowitego rozłożenia konstrukcji :)

 

 

16. CZY DRAPAK STRZĘPI SIĘ PODCZAS UŻYTKOWANIA PRZEZ KOTA?

Wszystkie drapaki myKotty powstają z wysokiej jakości tektury falistej, złożonej tak, aby ograniczyć ilość papierowego confetti do minimum. Musimy jednak zaznaczyć, że tektura jest materiałem, który z natury, poddany działaniu ostrych kocich pazukrów będzie się strzępił i ślady drapania będą widoczne na gładkiej powierzchni drapania już po pierwszym użyciu. To zupełnie normalne :)

Nasz TIP? Pamiętaj o regularnym sprzątaniu drapaków - odkurzanie pozwoli nie tylko pozbyć się luźnych fragmentów tektury, które mogłyby odpaść, ale też wygładzi powierzchnię drapaka i zagwarantuje, że będzie prezentował się lepiej na dłużej.

 

 

17. CO ZROBIĆ KIEDY KOTY RYWALIZUJĄ O MIEJSCE NA DRAPAKU CZY LEGOWISKU?

Gdy drapak lub legowisko są tak wygodne, jak meble myKotty - każdy kot chciałby mieć prawo korzystania z nich na wyłączność. Jeśli więc Twoje futra rywalizują o miejsce na drapaku lub legowisku, najlepszym wyjściem będzie zapewnienie każdemu z nich własnego miejsca. Zagwarantowanie kotom dzielącym jedną przestrzeń odpowiedniej liczby zasobów (a więc drapaków, legowisk, kuwet, misek czy zabawek) jest podstawą zalecaną przez behawiorystów - gdy futra nie muszą się o nic kłócić, znacznie lepiej się ze sobą dogadują.

 

 

18. CO SIĘ STANIE JEŻELI KOT ZJE KAWAŁEK TEKTURY Z DRAPAKA LUI, VIGO CZY TOBI LUB Z TEKTUROWEGO DOMKU MIA? 

Drapaki myKotty powstają z naturalnej tektury falistej, natomiast domek MIA z tektury Kraftliner, stworzonej w 100% z niebielonych włókien pierwotnych pozyskanych z drzew iglastych. Papier, choć nie stanowi podstawowego elementu kociej diety, nie jest też materiałem trującym dla naszych futer. Nawet jeśli Twoje koty mają zapędy do podgryzania swoich drapaków i kryjówek, odrobina tektury nie powinna im zaszkodzić. 

Drapaki kleimy przy użyciu certyfikowanego kleju przeznaczonego do kontaktu z żywnością - bezpiecznego zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Konstrukcja domku MIA jest natomiast w całości wykonana z tektury, bez użycia kleju, dlatego podgryzanie jej przez kota-wampira będzie w pełni bezpieczne.

 

 

19. CZY TEKTURA W DRAPAKACH JEST BEZPIECZNA DLA KOTÓW?

Jak najbardziej! Gdy stawką jest bezpieczeństwo kotów, nie idziemy na kompromisy. Tworząc drapaki wybieramy wyłącznie wysokiej jakości tekturę falistą pozyskiwaną od bezpiecznych, sprawdzonych, lokalnych dostawców. Tektura jest niebielona, wolna od szkodliwych substancji, a wykorzystany do łączenia klej to produkt atestowany do kontaktu z żywnością. W związku z tym drapaki są bezpieczne dla kotów zarówno podczas drapania, jak i ocierania się pyszczkiem czy przypadkowego podgryzania.

 

 

20. CZY NADRUKI NA LEGOWISKACH EMI, OTI I PADI ORAZ NA ZABAWCE KUNG-FU SĄ BEZPIECZNE DLA KOTÓW? 

Wykonując nadruki na produktach myKotty korzystamy z farb atestowanych pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci. Wszystkie legowiska oraz zabawka KungFu są w pełni bezpieczne dla kotów oraz ludzi, a przy tym pozostają odporne na pranie i ścieranie się, nawet podczas intensywnej zabawy.

 

 

21. JAKIE ZIOŁA SĄ W ZABAWCE/KOPACZU KUNG-FU?

Zdaniem kotów, które miały okazję testować KungFu - zioła ukryte w środku to najlepszy towar w mieście :) Do wypełnienia KungFu użyliśmy wyłącznie naturalnych, nie uzależniających ziół: kocimiętki i waleriany o intensywnym zapachu i pobudzającym lub kojącym działaniu - reakcja na mieszankę jest uzależniona od indywidualnych preferencji Twojego kota.

 

 

22. CO ZROBIĆ KIEDY KOT PRZESTAJE REAGOWAĆ NA ZIOŁA W ZABAWCE KUNG-FU?

Nie wiesz, co zrobić? Zrób przerwę! Choć kocimiętka i waleriana nie są dla kotów uzależniające, zbyt częste korzystanie z nich może spowodować brak zainteresowania. My polecamy więc, aby po każdej zabawie zamykać KungFu szczelnie w jego oryginalnym opakowaniu dla zabezpieczenia i przedłużenia zapachu zabawki oraz nie korzystać z niego przy okazji każdej zabawy z kotem - niech KungFu będzie dla niego prezentem, a nie codziennością.

 

23. PO CO KOTU DRAPAK?

Drapanie jest naturalnym zachowaniem kotów, zarówno tych domowych, jak i dzikich. Poprzez drapanie mogą one nie tylko odreagować, rozładować napięcie i stres oraz rozruszać wszystkie mięśnie w ciele, ale też zostawić swoje unikalne ślady zapachowe w całym terytorium, które do kota należy. Jeśli w Twoim domu zabraknie drapaków, ofiarą drapania padną… Twoje meble! Tworząc drapaki myKotty wyznaczyliśmy sobie jedną, kluczową misję - uratować jak najwięcej kanap, foteli i dywanów w domach przeKotów :)

 

 

24. PO CO KOTU DOMEK Z TEKTURY?

Każdy kot potrzebuje miejsca, w którym może poczuć się w 100% bezpiecznie. Swojego kąta, w którym może się ukryć przed światem i zdrzemnąć, ale z którego ma też otwartą drogę ucieczki. Domek MIA wykonany z tektury Kraftliner, z dodatkową matą tekturową wewnątrz odhacza wszystkie punkty na liście idealnej kociej kryjówki - jest przestronny, z dwoma wejściami, dachem spełniającym rolę tarasu widokowego i wygodną matą, która zapewnia komfort i ciepło podczas snu.

 

 

25. PO CO KOTU LEGOWISKO?

Drzemki to rytuał wpisany w kocią naturę - bez względu na okoliczności, kot zawsze znajdzie na nie miejsce w swoim kalendarzu. I choć spać można wszędzie: na środku podłogi, na kanapie, Twoim biurowym fotelu, na biurku, parapecie czy nawet w transporterze, dedykowane legowisko to wyższy poziom wygody. Legowiska myKotty są miękkie, wygodne i duże, dzięki czemu kot może swobodnie się na nich przeciągać i gimnastykować. Wykonana ze 100% bawełny poszewka jest też niezawodnym magnesem na kłaczki - gdy kot śpi w legowisku, ilość luźnego futra fruwającego po domu zdecydowanie maleje.

 

 

26. JAK PAKOWANE SĄ DRAPAKI?

Bezpiecznie i ekologicznie - to miks w 100% w stylu myKotty. Wszystkie drapaki są zawinięte warstwą zabezpieczającej tektury (którą koty mogą wykorzystać do drapania i zabawy), a następnie ciasno umieszczone w kartonowym pudle, tak aby nie przemieszczały się podczas transportu. Nasze kartonowe opakowania są solidnie wykonane, dzięki czemu drapak nie obija się w podróży, a gdy dotrze do Twojego domu, opakowanie może posłużyć jako skrytka dla kota - z doświadczenia wiemy, że żaden kot się jej nie oprze.

 

 

27. JAK PAKOWANE SĄ LEGOWISKA?

Do pakowania legowisk wykorzystujemy folię, która zabezpiecza legowisko przed zabrudzeniami i uszkodzeniami w transporcie, oraz solidnie, kartonowe opakowania jednostkowe z logo myKotty. Ze względu na rozmiary naszych legowisk, kartonowe opakowania są dość duże - idealne do ponownego wykorzystania np. jako kocia kryjówka.

 

28. JAK PAKOWANA JEST ZABAWKA KUNG-FU?

Dla zachowania świeżości ziół wypełniających wnętrze zabawki KungFu, produkt pakujemy w szczelne, hermetyczne opakowanie z zamkiem umożliwiającym wielokrotne otwieranie i zamykanie. Paczkę otwieraj ostrożnie, aby nie uszkodzić zamka - opakowanie możesz wykorzystać do przechowywania KungFu pomiędzy kolejnymi sesjami zabawy z kotem, aby zatrzymać aromat kocimiętki i waleriany jak najdłużej.

 

 

29. JAK PAKOWANE SĄ GADŻETY DLA CZŁOWIEKÓW: TORBY, SKARPETKI?

Każda para skarpetek mySocks pakowana jest osobno i podróżuje do Ciebie w praktycznym opakowaniu typu doypack, które zabezpiecza skarpetki podczas magazynowania i transportu - nie chcemy przecież, aby trafiły na Twoje stopy z niespodziewanymi dziurami! :) Torby CATWALK pakujemy natomiast w klasyczne, foliowe koperty - stawiamy na minimalizm, a tego typu opakowanie skutecznie chroni materiał przed zabrudzeniami i zniszczeniem w transporcie.

 

 

30. JAK ZUTYLIZOWAĆ ZUŻYTY DRAPAK?

Drapaki myKotty wykonane są najwyższej jakości, naturalnej tektury falistej, jednak choć nasza tektura nie jest farbowana i nie stosujemy barwników ani szkodliwych lakierów, poszczególne warstwy tektury są łączone klejem - bezpiecznym dla środowiska, ale wykluczającym utylizowanie drapaków w pojemnikach na papier. Zużyte drapaki myKotty powinny trafić do pojemników na odpady zmieszane, zgodnie z zasadami gospodarowania odpadami obowiązującymi w Polsce. 

Kartonowe opakowania po drapakach oraz dodatkową, zabezpieczającą warstwę tektury falistej możesz z powodzeniem wyrzucić do niebieskich pojemników na papier, ♻️  o ile oczywiście Twój kot zgodzi się oddać je bez walki :) 

Pełna tabela z zasadami utylizacji odpadów dostępna jest pod tym linkiem: https://blog.mykotty.pl/wp-content/uploads/2020/06/Odpady-klasyfikacja-Arkusz1.pdf

 

31. JAK ZUTYLIZOWAĆ ZUŻYTE LEGOWISKO?

Nasze legowiska wykonane są z naturalnej bawełny oraz poduchy z wypełnieniem syntetycznym i stworzone tak, aby przetrwały z Twoim kotem jak najdłużej. Jeśli jednak zniszczenia po wieloletnim użytkowaniu sprawią, że zechcesz pozbyć się legowiska, zarówno poducha, jak i poszewka powinny trafić do pojemników na odpady zmieszane, zgodnie z zasadami gospodarowania odpadami obowiązującymi w Polsce.

 

 

32. JAK ZUTYLIZOWAĆ TEKTUROWY DOMEK MIA?

Domek MIA to jeden z tych produktów, które pewnym krokiem wprowadzają myKotty w świat ekologicznych rozwiązań. Całą konstrukcję wykonaliśmy z najwyższej jakości tektury Kraftliner, powstającej w 100% z niebielonych włókien pierwotnych pozyskanych z drzew iglastych. W MIA nie wykorzystujemy żadnych klejów, dlatego domek nadaje się w całości do recyklingu i może być bezpiecznie umieszczony w niebieskim pojemniku na papier - polecamy wcześniej rozłożyć konstrukcję, aby zajęłą w pojemniku jak najmniej miejsca.

 

 

33. JAK ZUTYLIZOWAĆ ZABAWKĘ KUNG-FU?

Zabawka KungFu wykonana jest z bawełny, z wypełnieniem syntetycznym, rzemykami oraz mieszanką ziół, kocimiętki i waleriany. Choć suszone zioła mogą być zutylizowane z odpadami bio, pozostałe elementy zabawki powinny trafić do odpadów zmieszanych.

 

 

34. JAK ZUTYLIZOWAĆ GADŻETY DLA CZŁOWIEKÓW - TORBY I SKARPETKI?

Według obowiązujących zasad gospodarowania odpadami w Polsce, gadżety wykonane z tkanin syntetycznych lub naturalnych (a więc także bawełny, elastanu czy poliamidu wykorzystywanych w naszych skarpetkach oraz torbach) powinny trafić do odpadów zmieszanych.

 

 

35. CZEMU ZABAWKA KUNG-FU PAKOWANA JEST W HERMETYCZNE OPAKOWANIE?

To proste - gdy wewnątrz KungFu znajdują się zioła uznawane przez koty za najlepszy towar w mieście, naszym celem jest chronienie ich wyjątkowego aromatu za wszelką cenę. Hermetyczne opakowanie z zamkiem umożliwiającym wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania sprawia, że zabawka przechowywana przez cały czas w opakowaniu i wyjmowana tylko na czas zabawy nie traci swoich pobudzających właściwości.

 

 

36. JAK CZYŚCIĆ I DEZYNFEKOWAĆ DRAPAKI MYKOTTY?

Tektura falista jest materiałem, który nie znosi kontaktu z wilgocią. Z tego też względu jest znacznie trudniejsza w dezynfekcji niż np. drapaki sizalowe. Fronty drapaka możesz z powodzeniem przetrzeć szmatką zwilżoną preparatem do dezynfekcji (koniecznie bezpiecznym dla zwierząt), natomiast w przypadku wpadek na tekturowej powierzchni drapaka, sprawa nieco się komplikuje. Nasz sprawdzony sposób to osuszenie powierzchni suchą szmatką lub gąbką zaraz po wpadce, a następnie pozostawienie jej do samoczynnego wyschnięcia. Pozostałości można później usunąć delikatnie suchą gąbką lub szczotką. 

Temat dezynfekcji i czyszczenia drapaków poruszaliśmy także tutaj: https://www.facebook.com/watch/?v=4379920058763290

 

37. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYMIANY TEKTUROWEGO WSADU GDY DRAPAK SIĘ ZUŻYJE? 

Drapaki myKotty wykonane są z wielu warstw wysokiej jakości tektury falistej, sklejonych ciasno ze sobą dla zachowania maksymalnej stabilności i wytrzymałości drapaka. Tekturowy wsad nie jest wymienny, dlatego w drapakach VIGO i LUI zadbaliśmy o możliwość pełnego wykorzystania drapaków dwustronnie - dwa razy większa powierzchnia, dwa razy więcej frajdy z drapania.

 

 

38. CZY MYKOTTY JEST DOSTĘPNE NA ALLEGRO? 

Jak najbardziej! Jeśli preferujesz zakupy przez Allegro, sprawdź ofertę na naszym oficjalnym profilu sprzedawcy na platformie: https://allegro.pl/uzytkownik/myKotty/sklep. Dzięki temu masz pewność, że drapaki i legowiska, które trafią do Twojego kota są oryginalne i spełniają najwyższe standardy myKotty.

 

 

39. DRAPAKI MYKOTTY - OPINIE PRZEKOTÓW

Chcesz wiedzieć, co nasi przeKoci Klienci myślą o naszych drapakach, legowiskach i kocich akcesoriach? Opinie o myKotty znajdziesz m.in. 

- na stronie Google: https://g.page/r/CUHSrKwNx9OYEB0/review 

- na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/myKottypl/reviews/

- bezpośrednio na stronie produktu na naszej stronie www: https://www.mykotty.pl/

- na naszym profilu Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/myKotty/oceny 

- w komentarzach i wyróżnionych relacjach na naszym Instagramie oraz komentarzach na Facebooku.

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel