Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Cześć, jesteśmy Marta i Mariusz, założyciele myKotty. Tak jak i Wy, mamy koty i kochamy je jak członków rodziny. Szukaliśmy dla nich fajnych produktów i stąd pomysł na projekt pod nazwą myKotty, który wystartował w 2012. Obecnie to nasza pasja i sposób na życie, któremu poświęcamy się bez reszty.

Ponad 10 lat temu adoptowaliśmy ze schroniska cudownego kota, którego nazwaliśmy Luis. To on zainspirował nas do stworzenia pierwszego mebla – LUI. Luis był typowym domatorem, dla którego człowiek, kanapa i jedzenie (niekoniecznie w tej samej kolejności), to podstawa.

W międzyczasie przygarnęliśmy drugiego kocura, którego nazwaliśmy Figo. To on stał się pomysłodawcą nazwy dla drugiego mebla – VGO. Figo był urodzonym łowcą - łapał wszystko, co się rusza. Ciągle coś podgryzał i non-stop zaczepiał swoją kocią pogawędką. Dla niego życiem była zabawa.

A potem była już tylko dobra współpraca, która owocowała powstawaniem coraz to nowych produktów. Każdy był solidnie testowany przez naszych chłopaków. Niestety nie ma już z nami Luisa i Figo, ale zawsze pozostaną w naszych sercach i pamięci.

Wiemy, jak każdy rasowy Opiekun kota, że to one rządzą ale do nas należy dbałość o szczegóły. Rozumiemy koty i wszystko, co robimy w myKotty, robimy z myślą o ich zdrowiu (psychicznym i fizycznym). Znamy niemal wszystkie kocie zwyczaje i potrzeby, dlatego nasze produkty w pierwszej kolejności muszą być funkcjonalne. Nasza pasja do tego, co robimy i obsesyjna dbałość o szczegóły spowodowały, że każdy nasz produkt jest ręcznie robiony w Polsce przez ludzi, którym zależy na najwyższej jakości tak samo, jak nam.

 Jednocześnie pamiętamy o potrzebach człowieków:) Wierzymy, że meble dla kotów mogą być piękne, nowoczesne i pasować do modnego wnętrza, a jednocześnie być funkcjonalne i zapewniać niezapomniane wrażenia Waszym kotom.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel